כך פיתחנו את היכולת להשקיע בביטחון על בסיס ערכים, אמון ומקצועיות

חברת E.M Global הינה חברה להשקעות בנדל"ן בחו"ל, בימים אלו ההתמקדות הינה בהשקעות נדל"ן ביוון. לאחר עשר שנים מאז פרץ המשבר העולמי שהחל ב-2008 נראה היה כי ההזדמנויות העסקיות להשקעה בנדל"ן בחו"ל הולכות ומצטמצמות ואילו יוון נמצאת בתחילתה של יציאה ממשבר ארוך ועמוק בו שרתה.

החברה מובילה משקיעים בנדל"ן למימוש השקעות בחו"ל, וזאת תוך ליווי אישי וצמוד, ולאחר מחקר מעמיק ובחינה מדוקדקת של כל עסקה.

מודל החברה

החברה הוקמה כשבבסיס רעיונה – הקמת "אופרציה מקומית" במדינות השונות. משמעותה של אופרציה מקומית הינה הקמה או שותפות ארוכת טווח עם גורם מקצועי ומקומי בחו"ל, התנאי לקיום קשרים מעין אלו הוא ביסוסם על ערכים משותפים, אמון, ניסיון ומקצועיות. באופן זה, זיהוי ההזדמנויות שצפות לשוק, הינו יעיל יותר ומבוסס על הכרות של הגורמים המקומיים המקצועיים, אשר הינם בעלי זהות אינטרסים וערכים עם בסיס החברה ומשקיעיה.

חזון החברה

החברה תהווה בית ועוגן למשקיעים אשר ימשיכו להשקיע באמצעותה לאורך שנים ארוכות. לצורך מימוש החזון, הקשר הנרקם עם המשקיעים מתחילתו הינו קשר המבוסס על ראיה ארוכת טווח, על בסיס אמון הדדי והקניית תחושת ביטחון למשקיע.

עמודי התווך של החברה

שני גורמים המהווים את עמודי התווך של החברה:

הגורם האנושי – הדגש הינו על בניית קשרים אישיים ומקצועיים, המבוססים על ערכים, אמון וביטחון הדדי, עם כל הגורמים עמם החברה באה במגע, בכלל זה לקוחות, משקיעים ושותפים מקצועיים בארץ ובחו"ל.

ניהול סיכונים – במקביל לבחינת כדאיותה של כל עסקה, מושם דגש לאיתור הסיכונים האפשריים, הצגתם למשקיעים והיערכות מראש למקרה שהסיכונים יתממשו.

אודות המייסד

איתן מעוז, בעל ניסיון בהשקעות בנדל"ן בארץ ובחו"ל. בעל BA במנהל עסקים וביטוח בהצטיינות ובוגר הקורס Commercial Real Estate Analysis and Investment באוניברסיטת MIT בבוסטון. מתנדב בארגון "צהלה למען הנוער בישראל" – עמותה הפועלת ליצירת הזדמנויות שוות עבור כל נער ונערה, ומסייעת בצמצום הפערים החברתיים. חבר לשכת המסחר ישראל-יוון. אב לארבעה ילדים, מתגורר בת"א.

אשמח לשוחח, להיפגש ולהכיר:

    תפריט